اخبار

جلسه ستاد گرامیداشت هفته وحدت و بسیج در شهرستان قصرقند

هفته وحدت و بسیج
علیرضا میر: مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان پرچمدار وحدت و الگویی شایسته برای سایر مسلمانان جهان هستند.
علیرضا میر: مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان پرچمدار وحدت و الگویی شایسته  برای سایر مسلمانان جهان هستند.
 
✅ معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری قصرقند در جلسه ستاد  گرامیداشت هفته وحدت و بسیج با اشاره به تقارن این دو مناسبت فرخنده، گفت: این تقارن فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ وحدت، همدلی و اتحاد و روحیه بسیجی در سطح جامعه است.
 
🔰‌به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند؛ جلسه ستاد گرامیداشت هفته وحدت و بسیج به ریاست علیرضا میر معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر مسئولین صبح امروز یکشنبه بیست و هشتم آبان ماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 
🔸علیرضا میر در این جلسه اظهارداشت: در این مقطع زمانی که استکبار جهانی، با ایجاد گروه‌های مخالف ایران عزیزمان، تمام تلاش خود را با سیاه نمایی، وارونه سازی و انحراف در مسیر مسلمانان از مسیر اسلام حقیقی به کار گرفته، وظیفه همه ما به ویژه علما، صاحبان قلم و رسانه‌ها سنگین‌تر از قبل است.
 
🔺معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری افزود: آنچه امروز در بین مسلمانان شیعه و سنی باید مورد تاکید و توجه قرار گیرد، وحدت کلمه و اصل قرار دادن آن در راستای تشکیل «امت واحده اسلامی» است، پس باید همیشه هوشیار باشیم و در حفظ وحدت اسلامی و همدلی و همکاری و مبارزه با دشمنان همدل و وحدت خود را حفظ کنیم.
 
🔻وی افزود: دشمن همواره تلاش می کند تا بر اعتقادات، باورها و ارزش های اسلام و انقلاب ضربه وارد کند و امروز یکی از وظیفه مهم را آگاهی دادن جامعه از توطئه های دشمنان و خنثی کردن برنامه های آنها علیه کشور می باشد.
 
🔸جانشین نماینده سیاسی دولت در شهرستان قصرقند: هفته وحدت و بسیج را یادگار ارزشمند امام(ره) دانست و بیان داشت: برنامه ها و مراسمات هفته بسیج باید به صورت مردمی و با محوریت 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران برگزار شود.
 
⭕سرهنگ بزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه  نیز با اشاره به تقارن هفته وحدت و بسیج، بیان داشت: ویژه برنامه هایی به مناسبت این ایام فرخنده خواهیم داشت که اهم آن شامل غبار روبی مزار مطهر شهداء، دیدار با خانواده معظم شهداء، طرح ویزیت رایگان بیماران، اهداء خون توسط بسیجیان، تجمع بزرگ بسیجیان در سطح شهرستان، حضور بسیجیان در نماز جمعه می باشد.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۲۲:۱۹
روابط عمومی فرمانداری قصرقند |

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید