اخبار

روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان قصرقند با حضور دشمن شکن اقشار مختلف منطقه برگزار شد.

حمیراریگی: انقلاب ما کرامت ماست، انقلاب ما اقتدار ماست.
سیزده آبان ماه
فرماندار قصرقند: سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نمایانگر دانایی و توانایی، اقتدار و روز مسئولیت پذیری دانش آموزان در تاریخ باشکوه ایران زمین است.
 
راهپیمایی
حمیراریگی: انقلاب ما کرامت ماست، انقلاب ما اقتدار ماست.
 
🔹 فرماندار قصرقند: سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نمایانگر دانایی و توانایی، اقتدار و روز مسئولیت پذیری دانش آموزان در تاریخ باشکوه ایران زمین است.
 
🔰 به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند؛ حمیرا ریگی فرماندار قصرقند صبح امروز سیزدهم آبان ماه در بین راهپیمایان با بیان اینکه ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگ زرینی  است و برخود میبالیم که در تقویم ایران اسلامی چنین روزی رقم خورد است افزود: ۱۳ آبان ۴۳ در دفاع از کرامت انسانی ، ۱۳ آبان ۵۷ در دفاع از کیان اسلام و ایران و ۱۳ آبان ۵۸ ایستادگی ملت قهرمان در مقابل زیاد خواهی استکبار جهانی، هر سه واقعه مهم یک هدف و یک ماهیت را دنبال و نقش بسزایی در شکل گیری انقلاب اسلامی داشتند.
 
⭕ وی گفت: استکبار جهانی در روز سیزده آبان ماه ۵۷ قلب های دانش آموزان را مورد هدف گرفت اما امروز فکر و اندیشه جوانان و دانش آموزان  هدف گرفته شده است ، امیدست با بهره گیری از رهنمودهای ارزشمند امام راحل بتوانیم پاسدار ارزشهای انقلاب و رهرو راه دانش آموزان و شهداء باشیم.
 
✊🏼🇮🇷روابط عمومی فرمانداری قصرقند🇮🇷✊🏼
         
   
راهپیمایی یوم الله 13 آبان در سه نقطه از این شهرستان با حضور پرشور و کم نظیر مردم  همیشه در صحنه شهرستان قصرقند ، فرماندار و مسئولان اجرایی شهرستان قصرقند، در فضایی آکنده از خشم و انزجار از اقدامات سخیف آمریکای جهان خوار ، رژیم اشغالگر صهیونیست  برگزار شد.
     
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید