اخبار

در مسائل سلامت و بهداشت مردم با متخلفین مردم داری نکنید.

در مسائل سلامت و بهداشت مردم با متخلفین مردم داری نکنید.
❇️🍏🍏
🍏🍎
🍏
حمیرا ریگی فرماندار قصرقند : در مسائل سلامت و بهداشت مردم با متخلفین مردم داری نکنید. سلامتی مردم عرصه ای برای جولان دادن متخلفین نیست.
همچنین  با توجه به اینکه چند مورد هاری در شمال استان مشاهده شده است در بحث اتلاف سگ های ولگرد براساس حفظ مسائل زیست محیطی اقدام شود.
یکی از مسائلی که توسط مرکز بهداشت در کارگروه سلامت و امنیت غذایی قصرقند مطرح شد ساماندهی کبابی ها و فروشندگان موادغذایی و نوشیدنی های سیار و خیابانی بود که فرماندار به کارگروه تنظیم بازار دستور اکید جهت پیگیری و اقدام  دادند.
مسائلی از قبیل پزشک برای درمانگاه دهیرک، ساخت مرکزدرمان بستر هیت، سبدهای غذایی کودکان سوءتغذیه ای، مادران باردار، اختصاص سرانه آب به مراکز بهداشتی تلنگ، همکاری مرکز بهداشت قصرقند با چابهار در خصوص ساماندهی وضعیت خدمات دهی به بعضی از روستاهای بخش تلنگ که توسط حوزه چابهار در دستور کار قرار گرفت.
در ادامه با توجه به اجرای شبکه فاضلاب بخش ساربوک و عدم تکمیل نهایی با وجود مشکلاتی در مسیر این پروژه ؛ فرماندار با دستور اکید به بخشدار ساربوک و آب و فاضلاب روستایی جهت رفع این مسئله یک هفته مهلت رسیدگی و اعلام نتیجه دادند.
در پایان نیز از زحمات آقای باشنده از کارمندان مرکز بهداشت که امروز بازنشسته شدند با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر و تشکر شد.
همچنین فرماندار مراتب تقدیر و تشکر خود را از رئیس و کارکنان مرکز بهداشت که طی چندماه اخیر مشهود می باشد را نیز اعلام کردند.
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۱۹

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید