اخبار

شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در استانداری برگزارشد.

شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در استانداری برگزارشد.
⭕️استاندار در شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان عنوان کرد: 
 روابط عمومی ها اگر بر رسالت خود واقف باشند دیگران به راحتی نمی توانند تسخیر افکار عمومی را در دست داشته باشند
⭕️ باید با وقف وقت خویش برای مردم  این رضایت آنان را صیانت کنیم ، چون محصول  توسعه دو عنصر  سعادت و  رضایت است.
  
⭕️مردم امروز با تکیه بر آگاهی عمل می کنند و پیرو نیستند و هر روز از جماعت پیرو کاسته می شود.
 
⭕️مهمترین عوامل رشد روابط عمومی در قرن اخیر ،دانش و معرفت است و باید این بخش  به وسعت مطالبه مردم در روابط عمومی ها توسعه یابد.
⭕️ آنانی که مخالف و منتقد هستند برای ما محترم هستند البته نه آن گروهی که تخریب گرند . منتقد آن کسی است که فهم و درک نسبت به مسائل مختلف داشته و نیتش هم سوء نیست.
 
⭕️ بعضی افراد سوء نیت  دارند که اکنون در جامعه  یک جریان هستند و یک لایه آن هم در استان ما  به دنبال تخریب است.  به قول دکتر روحانی بعضی ها تریبون با یک موقعیت تنزل یافته دارند و با فریاد بلند ، مطالبه گری را افزایش می دهند ولی از آن طرف چوب لای چرخ دولت و ملت می گذارند و سنگ اندازی می کنند. 
⭕️آیا درمان فقر ، فساد ، رشوه ، حاشیه نشینی ، طلاق و بیکاری به راحتی میسر است، بخشی از این معضلات محصول عملکرد و سیاست گذاری های صورت گرفته است که همه در آن سهیم هستیم .
⭕️وقتی همه در انباشت این آسیب های اجتماعی سهیم  هستیم و نقش داریم آیا همه چیز را باید در حوزه دولت جست وجو کرد ؟ پس جایگاه متولیان فرهنگ کجاست ؟ فقط وظیفه انتقاد با صدای بلند را دارند یا وظیفه دیگری هم دارند ؟  
⭕️ روابط عمومی ها اگر بر رسالت خود واقف باشند ،دیگران به راحتی نمی توانند تسخیر افکار عمومی را در دست داشته باشند. خیلی ها به دنبال تسخیر افکار عمومی به نفع خویش هستند  در حالیکه روابط عمومی ها با مردم زندگی و کار  می کنند.
 
⭕️ هنوز بر رفتار سیستمی و حفظ منافع ملی ، وحدت نداریم که این یک واقعیت تلخ است . وحدت این نیست که بگوییم همه اقوام یکی و در یکدیگر ذوب شوند و البته این یک بخش وحدت است . 
⭕️ اگر منافع ملی حاصل گشت بسیاری از ما از منافع حزبی ، جریانی و گروهی باید فاصله بگیریم چون می دانیم منافع اکثریت جامعه در آن نهفته است چه کسی که به دولت رای داد و چه کسی که رای نداده باشد . 
⭕️محصول وحدت در عرصه خدمت به مردم رضایت و سعادت است و در غیر این صورت چالش زا و اتلاف وقت خواهد بود.
بازنشر :
۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۹

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید