اخبار

روز دختر در قصرقند گرامی داشته شد.

طی مراسم باشکوهی از دختران نمونه شهرستان قصرقند تجلیل بعمل آمد.

این مراسم توسط فرمانداری قصرقند ، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و اتحادیه جهانی زنان مسلمان در سالن شهید تاجیک آموزش و پرورش قصرقند ساعت 9 صبح برگزار شد.

دکتر طوبی کرمانی دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان ، حجت الاسلام بزمانی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، سروناز تهمتن از نهاد ریاست جمهوری ، معصومه میرکازهی بازیگر استانی نقش نورس سریال پرطرفدار شمبل و شاهی از شرکت کننده های مهمان این جشن بودند.

این مراسم تحت عنوان " جشن دختران امروز بستر وحدت دلها و تقریب اندیشه های نسل فردا در تجلیل از مقام حضرت معصومه (س) و دختران برگزارشد.

طوبی کرمانی بیان داشت : این مرد است که در دامن زن رشد پیدا کرده است ضمن این که وحدت و تقریب اندیشه های نسل فردا فقط توسط دختران امروز و مادران فردا ایجاد می شود ؛ باید فرهنگ و سنت اسلامی در بین خانواده حفظ شود و مراقب بود تا گرفتار فرهنگ غرب که به دنبال انحطاط کانون گرم خانواده ها و بی بند وباری در بین دختران و پسران است نشویم.

شایان ذکر است ضمن تجلیل از دختران نمونه شهرستان به 11 نوعروس تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مبلغ سه میلیون تومان به هر نفر جهت کمک هزینه خرید جهیزیه نیز اهدا شد.

همزمان با جشن ؛ کارگاه آموزشی دختران و زنان توسط دکتر ایمانی استاد دانشگاه تربیت مدرس تهران با حضور گسترده دختران و بانوان قصرقندی با محوریت : 1- پیشگیری از آسیب های اجتماعی 2- مشکلات پیش روی دختران و زنان  3- تأثیرات ماهواره در سالن اجتماعات فرمانداری قصرقند برگزار شد.

۳ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۵۸

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید