اخبار

دکتر واعظ مهدوی از مدرسه ای که در قصرقند کلنگ زنی کرده بود بازدید کرد

دکتر واعظ مهدوی از مدرسه ای که در قصرقند کلنگ زنی کرده بود بازدید کرد

دکتر واعظ مهدوی معاون علمی ، فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه دکتر اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی ، دکتر زنگنه مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری به همراه مهندس ایزدپناه و دکترارجمندی در قصرقند با چند بازدید در شهرستان قصرقند حضور پیدا کردند.

هیئت فوق الذکر در این سفر در ابتدا با فرماندار قصرقند ، معاون ایشان ، بخشدار مرکزی ، روابط عمومی فرمانداری ، رئیس جهاد کشاورزی در دفتر فرمانداری دیداری داشتند سپس با حضور در روستای دلشادی و پروژه ساخت مدرسه ای که دکترواعظ مهدوی شخصا در 22 بهمن 95 کلنگ زنی کردند بازدید و با مردم و دانش آموزان این مدرسه نیز دیداری داشتند. شایان ذکر است ساخت این مدرسه با پیشرفت 95 درصدی رو به اتمام است که مردم این روستا متقاضی افزودن یک کلاس دیگر به ظرفیت این مدرسه شدند که دکتر واعظ مهدوی با این خواسته نیز موافقت کردند.

در ادامه ایشان با حضور بر مزار شهدای گمنام با ذکر فاتحه ای به روح بلند این شهدا و مقام شامخشان ادای احترام نمودند.

سپس با حضور در واحد پرورش مرغ گوشتی 20000 قطعه ای یاسین چاکرزهی از این واحد نیز بازدید بعمل آوردند و در پایان پس از ادای نماز در مسجد روستای بانشیب از بخش ساربوک در دیوانجاه این روستا نیز حضور یافته و سپس عازم شهرستان چابهار شدند.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ۲۲:۱۹

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید