اخبار

اختصاص یک میلیاردتومان تسهیلات توسط ادره کل بهزیستی استان به شهرستان قصرقند

اختصاص یک میلیاردتومان تسهیلات توسط ادره کل بهزیستی استان به شهرستان قصرقند

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قصرقند با حضور مدیرکل بهزیستی استان ، دبیرشورای فرعی مبارزه با مواد مخدر استان و جمعی از علمای شهرستان و اعضای اصلی این شورا به ریاست فرماندار قصرقند در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مهمانان استانی این جلسه قصرقند را یکی از شهرستان های کمتر آلوده به موادمخدر استان و به نسبت پاک معرفی کردند . همچنین سراوانی مدیرکل بهزیستی استان از اختصاص تسهیلات بلاعوض به معتادین پاک شده پس از تاییدیه مرکز ترک اعتیاد و فرمانداری به ضمیمه گواهی ترک ، اختصاص 20 نفر سهمیه سم زدایی و ترک اعتیادبه دانش آموزان زیر 18 سال قصرقند با قبول هزینه های صفر تا صد این کودکان و نوجوانان تا قبل از پایان سال به همراه هزینه های ایاب و ذهاب ، بیمارستان با خانواده ایشان در مرکز استان و اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار به شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان جهت معتادان خبرداد.

مرعشی دبیرشورای مبارزه با موادمخدر استان نیز از اهدای پکیج دستگاههای بدنسازی عمومی به کمپ ترک اعتیاد هیت نیز خبرداد. همچنین ایشان از اختصاص سهمیه ترک سالانه 40 نفر از معتادان قصرقند که هر دوره شامل 10 نفر به مدت گذراندن دوره درمان حداقل سه ماهه.

   

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۶:۱۶

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید