اخبار

تجلیل از استاندار بخاطر بکارگیری بیشترین مدیرزن در سطح کشور در اولین کنگره زنان موفق ایران

تجلیل از استاندار بخاطر بکارگیری بیشترین مدیرزن در سطح کشور در اولین کنگره زنان موفق ایران
"نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران" با مجوز رسمی مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان اداری و استخدامی کشور به شماره 5257/3، با هدف بهره مندی جامعه از سرمایه انسانی بانوان توانمند در فرآیند توسعه پایدار و افزایش حضور آنان در مناصب مدیریتی و سیاسی کشور با رویکرد اندیشه های اسلامی، با حمایت معنوی سازمان برنامه و بودجه، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزارت ورزش و جوانان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نفت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت آموزش و پرورش و...، به همت مرکز همایش‌های بین‌المللی توسعه؛ برگزار شد.
برگزاری پنل‌ها، نشست های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی همراه با گواهینامه های معتبر در عرصه مدیریت و رهبری سازمانی، مشارکت سیاسی و امور بین‌الملل، با­ حضور اندیشمندان این حوزه از دانشگاه­های تهران، الزهرا، علامه طباطبایی،.... از بخش­های حائز اهمیت این رویداد بود.

حمیراریگی فرماندار قصرقند نیز بعنوان یکی از مدیران سیاسی موفق در حوزه زنان نیز جزء مدعوین بود که در این همایش شرکت کردند.

از مهندس علی اوسط هاشمی استاندار بخاطر بکارگیری بیشترین مدیرزن در سطح کشور در اولین کنگره زنان موفق ایران تجلیل شد و همچنین ایشان بعنوان یکی از استانداران موفق در حوزه زنان در این همایش سخنرانی داشتند.

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۶:۲۶

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید