اخبار

مردی از جنس تقریب و پیوند مذاهب در شهر انبه و انباگ ایران

مردی از جنس تقریب و پیوند مذاهب در شهر انبه و انباگ ایران

حجت الاسلام سید حامد علم الهدی معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در حاشیه سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران بنا بر دعوت حمیرا ریگی فرماندار قصرقند امروز در شهرستان حضور پیدا کردند.

سید حامد علم الهدی در ابتدای ورود با استقبال فرماندار ، علما ،‌معتمدین ، شوراهای اسلامی ، اعضای شورای تامین ، شورای اداری روبرو شده سپس با حضور در بام قصرقند وضعیت کشاورزی شهر را مشاهده نموده در ادامه با حضور در کلینیک خیریه نورآوران سلامت از نزدیک با خدمات این بنیاد آشنا شده و دیداری با پزشکان و عوامل اجرائی کلینیک نیز داشتند.

سپس با حضور در منزل مولوی ارجمندی امام جمعه مسجد جامع قصرقند نشستی صمیمی با علما داشتند . پس از اقامه نماز و بازدید از یکی از قنوات شهرستان با حضور در سالن جلسات فرمانداری جلسه هم اندیشی علما ، معتمدین و شورای اداری شهرستان را برگزار کردند.

در این سفر دکتر عثمان سالاری مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ، حجت الاسلام بهاری معاون امور سید حامد علم الهدی ، حجت الاسلام غلامی نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت جنوب استان و علمایی از شهرستان های نیکشهر و سرباز ایشان را همراهی می کردند.

علم الهدی در این نشست بیان داشتند : هدف ما در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تشکیل امت واحد اسلامی است.

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۲۳:۲۶

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید