اخبار

یک روز کاری وزیربهداشت در قصرقند

یک روز کاری وزیربهداشت در قصرقند

وقتی هماهنگی و برنامه ریزی یک شیرزن بلوچ برای استقبال از وزیر بهداشت و دکتر امینی فرد همه مردان را متحیر می کند!(تیتر خبر ارسالی از خبرنگارخبرگزاری مهر حوزه ایرانشهر)

در سومین روز از سفر دکتر قاضی زاده هاشمی به جنوب بلوچستان مردمان قصرقند میزبان وزیر و همراهانشان بودند . در بدو ورود مراسم استقبال باشکوه به همراه چاپ و دهل قصرقندی رهسپار مزار شهدا شده و با عطر افشانی مزار مطهر شهدا به مقام شامخ آنان ادای احترام نمودند.

     

در ادامه وزیر بهداشت و هیئت همراه با فرماندار و مردم قصرقند در کلینیک نورآوران به عمل جراحی چشم پرداختند . دکتر امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر ، سرباز ، آشار ، بزمان و دلگان نیز مشغول طبابت بیماران و چشم آنها شدند. در حینی ایشان در اتاق عمل بودند آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت به دعوت فرماندار شهرستان در کلینیک حضور یافته ضمن بازدید از کادر پزشکان با دکتر هاشمی و امینی فرد نیز در اتاق عمل حضور یافته ضمن تشکر از آنان خداقوت عرض کرده و این دو بزرگوار را که هر کدام از صندلی وزارت و نمایندگی مجلس به یکی از دورترین و محروم ترین نقاط کشور آمده و به خدمت رسانی پرداخته سرمایه های نظام دانستند.

سپس وزیر بهداشت به همراه نماینده مردم در حوزه قصرقند ، نیکشهر ، کنارک و چابهار ، فرمانداران نیکشهر و سرباز ، روسای دانشگاههای پزشکی استان ، موسسین بنیاد خیریه نورآوران ، فرماندرا قصرقند و هیئت همراه نماینده ایرانشهر و هئیت همراه وزیر در شورای اداری شهرستان و جلسه مردمی حضور پیدا کردند.

 
    

ذر ابتدا حمیراریگی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور از حضور دکتر هاشمی و هیئت همراه گفت این شهرستان با مساحتی 6110 کیلومترمربعی در جنوب سیستان و بلوچستان که شغل اصلی مردمان این سامان کشاورزی می باشد. حمیراریگی در ادامه آماری از خدمات بهداشتی در سنوات گذشته و همچنین دولت تدبیر و امید را در طول این سه سال عنوان کرد و گفت خدمات فقط در سال گذشته بعد از سفر وزیر محترم بهداشت به شهرستان 8 میلیارد تومان بوده و رشد خدمات دهی وزارت بهداشت در دولت تدبیر و امید چند برابر بیشتر از قبل شده. در پایان سخنان خود  خواستار احداث بیمارستان 64 تختخوابی برای شهرستان شدند همچنین احداث هنرستان سلامت دخترانهبرای شهرستان های استان را خواستار شدند.

۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۲۳:۰۱

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید