اخبار

فریاد رسای الله اکبر در قصرقند طنین انداز شد.

فریاد رسای الله اکبر در قصرقند طنین انداز شد.

همزمان در سه بخش مرکزی ، ساربوک ، تلنگ ؛ مردم آماده و با صدق باطن در راهپیمایی بزرگ ملی 22 بهمن حضور و اعلام آمادگی جهت شرکت در انتخابات را نیز به گوش جهانیان فریاد کردند.

مراسم با شکوه راهپیمایی 22 بهمن سال یکهزار و سیصد و نود چهار در شهرستان قصرقند همزمان با سایر نقاط کشور با حضور پرشور  اقشار مختلف مردم از مسئولین و کارکنان ادارات ، علماء ، ریش سفیدان ، معتمدین ، بازاریان ، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دانش آموزان در پوشش خبری کامل رأس ساعت 8 صبح از فلکه امام خمینی (ره) تا محل اداره آموزش و پرورش برگزار گردید. 

   

در آئین این مراسم، برپا کنندگان چادرهای ایستگاه های صلواتی طوایف شهر ( باشنده، بلیده ، رئیسی ، درزاده و عزیزی) از راه پیمایان با شیرینی و شربت و .. پذیرایی نمودند. در جریان این راهپیمایی که مدیرکل محترم ورزش و جوانان  استان بعنوان نماینده شورای اداری استان ، روسای محترم اداره اطلاعات  و دادگستری شهرستان نیکشهر ، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان نیز حضور داشتند. شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم خود را علیه اقدامات استکبار جهانی ابراز کردند ؛ آغاز مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید که با حضور حاملان قرآن ملبس به لباس و چادر سفید همراه بود و پس از خواندن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ، گروه های دانش آموزی به اجرای سرودهایی با مضمون انقلاب پرداختند و نیز حرکات نمایشی توسط تیم تکواندو از جمله برنامه های این مراسم بود .

    

   

در ادامه فرماندار ضمن ادای احترام و نثار درود به ارواح طیبه شهدا بالأخص شهدای سال 57 و هشت سال دفاع مقدس و روح ملکوتی امام راحل و... بیان داشتند حضور گسترده شما مردم عزیز در اینجا نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمی نظام مقدس اسلامی است ...اعمال سخت ترین تحریم ها در تمام زمینه های علمی ، اقتصادی ، سیاسی ، پژوهشی و  .. خصوصا پس از هشت سال جنگ تحمیلی هر چند در تفکر غرب ،‌بزرگ و شکننده می نمود ؛ اما با به فرجام رسیدن برجام و برچیده شدن  تمام تحریم های ظالمانه در عین حفظ دانش هسته ای در کشور ، تثبیت حقوق هسته ای ملت ایران را در سایه تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری ، تلاش های جهادی دولت تدبیر و امید ، درایت و مدیریت تیم دیپلماسی جمهوری اسلامی به جهانیان ثابت کرد برجام در واقع عزت و غرور ملی و مهزبانی دولت و ملت بود و آنچه امروز مهم است می بایست این فرصت را مغتنم شمرده و از آن بهره بگیریم..

 
   

حمیراریگی در پایان سخنان خود گفت : حضور پرشور و حماسی شما مردم همچون امروز در پای صندوق های رأی از اهمیت خاصی برخوردار بوده و نقشه های شوم دشمنان و ایادی آنها را نقش بر آب خواهد کرد. وی افزود : انتخابات و انتخاب اصلح برای ملت ایران ، یک امتحان الهی است . اگر با چشمان باز و آگاهانه در پای صندوق های رأی ، اصلح وشایسته ترین فرد را انتخاب کنیم و این انتخابات را که بیانگر دستاوردهای انقلاب مردمی است بخوبی به پایان برسانیم و دولتمردان جمهوری اسلامی بعنوان مجری و شورای نگهبان بعنوان ناظر با مقام معظم رهبری عهد بسته اند که یک انتخابات پرشور در فضایی سالم و رقابتی ایجاد کنند.

  

در ادامه حسین ثوری مدیرکل محترم ورزش و جوانان ضمن ادای احترام و نثار درود به ارواح طیبه شهداء مقدس و روح بلند و ملکوتی امام راحل ... این ایام را جشن و شادی منتصب به خود شماس  شمائیکه چون سیل خروشان وار وارد خیابان شدید و همه پلیدی ها را شستید امروز بار دیگر عزت و سربلندی ملت ایران به جهانیان اثبات شد و 22 بهمن امسال با گذشته متفاوت است زیرا که امروز با توفیق تیم هسته ای ایران اصالت ایران برای جهانیان اثبات شد  . امروز جهان معترف است انرژی هسته ای حق مسلم ماست و این محقق نمی شد مگر با هدایت ها و حمایت های مقام معظم رهبری و تدابیر دولت تدبیر و امید. ایشان در ادامه در خصوص خدمات  دولت در استان از جمله طرح های راه آهن ، گاز و ... و خدمات دولت به شهرستان در حوزه ورزش و جوانان از جمله احداث استادیوم ورزشی به ایراد سخن پرداختند و در پایان با اشاره به اهمیت شرکت در دو رویداد بزرگ و ملی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان گفت با انتخاب نماینده اصلح و شایسته حضور خود درپای صندوق های رأی زمینه های تهدید و تطمیع از سوی دشمنان را از بین ببریم و موجبات تقویت اسلام و مأیوس شدن دشمنان را فراهم نماییم.

 
    

   

در ادامه مراسم به 10 مدرسه از مدارس شهرستان که متولی اجرای جشن های انقلاب در ایام الله دهه مبارک فجر بودند و سه نفر از قهرمانان تکواندو شهرستان در مسابقات استانی با اهداء لوح سپاس و جایزه تجلیل بعمل آمد. در پایان متن قطعنامه 22 بهمن یکهزار و سیصد و نود و چهار توسط مولوی علی محمد رئیسی امام جمعه مسجدبگان تلاوت که با رسای الله اکبر خامنه ای رهبر آمادگی خویش را در اجرای بندهای قطعنامه اعلام داشتند و مراسم در امنیت و آرامش کامل ساعت 10:30 خاتمه یافت . همچنین در این مراسم به 24 نفر از متولدین این روز باشکوه جوایزی اهدا شد.

   

شایان ذکر است مراسم راهپیمایی در مراکز بخش های ساربوک و تلنگ با حضور قریب به 1000 نفر برگزار که در بخش تلنگ علاوه برسخنرانی امام جمعه ، مهندس کرد مدیر کل محترم راه و شهرسازی جنوب به ایراد سخنانی در رابطه با پیروزی انقلاب اسلامی و برجام و حضور حداکثری مردم در انتخابات پرداختند.

   

 آنچه قابل ملاحظه بود حضور حداقل 3 برابری در راهپیمایی نسبت به سالهای گذشته و حضور اقشار مختلف مردم بود که انجام مراسمات جشن و فرهنگی دیگر در ایام دهه مبارک فجر در روستاها و مدارس شهرستان در این حضور موثر بوده است.


   
 

   فرمانده حوزه مقاومت شهیدشوشتری قصرقند 

   

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید