اخبار

باحضورمعاون استاندارجناب مهندس جمشیدنژاد پروژه ها و برنامه های روز پنجم شهرستان قصرقندبه نحواحسن رقم خورد.

باحضورمعاون استاندارجناب مهندس جمشیدنژاد پروژه ها و برنامه های روز پنجم شهرستان قصرقندبه نحواحسن رقم خورد.

در ابتدای صبح ساعت 6:30 همایش پیاده روی همگانی با حضور مهندس جمشیدنژاد ، فرماندارقصرقند ، مسئولین دستگاههای اجرایی ، شوراها ، معتمدین ، بانوان ، ورزشکاران و خانواده ها ؛ پرشور از مسیر فلکه شهرداری تا بام قصرقند با برنامه های مفرح و شاد ورزشی انجام شد . در پایان به ورزشکاران برگزیده و همچنین افراد شرکت کننده به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

در ادامه چند طرح با حضورمعاون سیاسی اجتماعی استاندار به بهره برداری رسید. همچنین دیدار با جانباز آزاده  ملنگ غلامی و خانواده شهید غلامی نیزصورت گرفت .

سپس مهندس جمشیدنژاد و حمیرا ریگی در محل سالن جلسات فرمانداری ، جلسه شورای اداری با حضور مدیران دستگاههای اجرایی ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، معتمدین ، علما، شوراها و اعضای هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات برگزار کردند.

در این مجلس مهندس دهواری مدیرجهادکشاورزی شهرستان به نمایندگی از اعضای شورای اداری و حاج عبدالله رئیسی رئیس شورای اسلامی شهرستان به نمایندگی از شوراها و مردم به بیان خواسته و نظراتی پرداختند.

در پایان این جلسه از طرف خانواده شهدا و ایثارگران کریم آباد لوح سپاس گلدوزی شده ای به فرماندار و لوح تقدیر و یک جلد کلام الله مجید به مسئولین مروج فرهنگ ایثار و شهادت از طرف کارگروه ترویج ایثار و شهادت نیز اهدا شد.

رئیس بنیاد شهید نیکشهر ، فنوج و قصرقند بیان کردند که بنیاد شهید این سه شهرستان رتبه اول استانی بنیادهای شهید استان را کسب کرده است.

سپس گروه فوق الذکر با حضور در بین نمازگزاران موجبات شادی آنان را فراهم کردند در ادامه مهندس جمشید نژاد به سخنرانی در خصوص انقلاب و همچنین دعوت مردم به انتخابات پرداخته و سپس باشرکت در نمازجمعه وحدت بین شیعه و سنی را رقم زدند.

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۳۱

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید