اخبار

مردم قدردان زحمات مسئولین هستند.

مردم قدردان زحمات مسئولین هستند.

فرماندارقصرقند به همراه بخشدارمرکزی،‌ مدیرجهادکشاورزی شهرستان و هیئت همراه امروز  از نزدیک با مردم روستاهای حاشیه رودخانه کاجو دیداری مردمی داشتند که در این دیدار حاج غلام محمد دهقانی از معتمدین کاجوضمن تشکر از فرماندار بابت حضور درجمع مردم ؛ پیگیری راه اندازی مرکزبهداشتی درمانی دهیرک و راه ارتباطی در دست اقدام کاجو نسبت به قبل پیشرفت نموده را ازجمله اقدامات ارزشمند فرماندارقصرقندجهت رفاه حال مردم روستاهای حاشیه کاجو که جمعیت آن بالغ برده هزارنفرمی باشد را برشمرد.

        

در این دیدار مردمی فرماندارقصرقندعلاوه برحضوربین جوانان ، علما ، معتمدین ، شوراها و ریش سفیدان با بانوان نیز در روستای میرچ دیداری داشتند.

حمیراریگی ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات و هوشیاری در جهت انتخاب اصلح ، خواستار همدلی مردم با دولت و همه اقشارجامعه شدند و آنان را به سعه صدر و تعامل نیزتوصیه نمودند. ایشان  انتخابات را حق قانونی مردم برشمرد و بیان داشتند که مردم با رای خود نماینده  را انتخاب می کنند و نماینده هم کابینه دولت را تایید یا استیضاح می کند و شایسته است همه با صلابت پای صندوق های رأی بروند.

  

همچنین ایشان جهت برقراری صلح بین مردم روستای میرچ  که قریب به سه سال از وقوع نزاعی که منجر به قتل شخصی به نام نظرمحمدبلوچی شده صحبت هایی با اقوام و خانواده مقتول نیز داشتند و مقررشد پس از مشورت با خود جهت صلح بزودی به فرماندار قصرقند اعلام نظر کنند.

۲۸ دی ۱۳۹۴ ۲۰:۰۰

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید