اخبار

فرد شماره یک بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مهمان مردمان قصرقند بود.

فرد شماره یک بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مهمان مردمان قصرقند بود.


   در ابتدای ورود دکتر سیدحسن هاشمی وزیربهداشت به شهرستان قصرقند ظهر امروز مورد استقبال فرماندار، مسئولین دستگاههای اجرائی ، علما ، معتمدین ، متنفذین ، شوراها ، بخشداران ، نیروهای نظامی و انتظامی ، روحانیون و بانوان قرار گرفت . روابط عمومی فرمانداری قصرقند سرکارخانم ناروئی ضمن اهدای پکیجی از محصولات صنایع دستی و فرآوری شده شهرستان به نیابت از جمع به دکترهاشمی و هیئت  همراه خیرمقدم عرض کردند.

     

 

سپس فرماندارقصرقند و هیئت همراه در معیت وزیرمحترم از بام قصرقند بازدید نموده، سپس با حضور در تنها درمانگاه نیمه مجهزشهرقصرقند از نزدیک دیداری با رئیس و کارکنان مرکزبهداشت ، پزشکان و مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی نیز داشتند.

در ادامه سفر وزیر بهداشت به شهرستان در بخش ساربوک جهت افتتاح آزمایشگاه تشخیص طبی این بخش در میان شوق و شعف مردم ساربوک که با موسیقی سنتی خود به استقبال وزیربهداشت دولت تدبیر و امید آمده بودند وارد شدند.

آزمایشگاه تشخیص طبی ساربوک با هزینه کرد 140 میلیون تومانی با مشارکت صددرصدی مردم با 160 مترزیربنا و بهره مندی جمعیتی قریب به 18000 نفربه بهره برداری رسید.


فرزند شهید عمر ملازهی به نمایندگی ازفرزندان شهدا از وزیرمحترم بهداشت پیگیری اختصاص باشگاه ورزشی برای اهالی روستای حمیری بعنوان سفیردولت این خواسته جوانان و نوجوانان دیارسبزهنروهمبستگی را به وزیر ورزش و جوانان منتقل کنند که دکترهاشمی بیان داشتند جهت احداث این باشگاه شخصا مشارکت خواهند داشت.

درحاشیه افتتاح این آزمایشگاه جمعی ار کودکان شهرستان با در دست داشتن نوشته هایی ، خواسته های خود را از دکترهاشمی بصورت کتبی خواستند که ایشان هم درخصوص این خواسته ها من الجمله استخدام ماما،‌ تجهیزات پزشکی ، دبیرستان بهیاری و .. نیز قول مساعد داند.

از دیگر برکات سفر وزیر بهاشت به شهرستان قصرقند؛ واردشدن بیمارستان 64 تختخوابی قصرقند در فازی جدید که قریب به یکسال قبل توسط معاون ایشان کلنگ زنی شد می باشد.

در این سفر ، مهندس جمشیدنژاد معاون محترم استاندار، دکترضاربان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، دکترمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و معاون وزیر، مهندس موهبتی فرماندارچابهار، دکترسعید اربابی نماینده مردم حوزه ایرانشهر، سرباز، بزمان ، دلگان ، بنت ، فنوج و آشار و معاونین دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر؛ دکترهاشمی را همراهی می کردند.

پس از بدرقه وزیر محترم به شهرستان نیکشهر ، حمیراریگی فرماندار قصرقند با حضور در بین فرماندهان نظامی و انتظامی ، بخشداران و همچنین با حضور در مرکزبهداشت ساربوک در بین معتمدین، شوراها و کارکنان مرکزبهداشت از همکاری و همراهی شان جهت میزبانی شایسته شان تشکرنمود.

در پایان بنابرخواست وزیربهداشت ؛ فرماندار قصرقند به همراه شورای تآمین ، بخشدار، شورای بخش و تنی چند ازمدیران دستگاههای اجرائی و معتمدینضمن ابلاغ سلام و هدایای ایشان در بین خانواده شهید مدافع حرم " شهید عمر ملازهی حضور پیداکردند.

   

  


 

۳ دی ۱۳۹۴ ۱۷:۱۳

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید