اخبار

تودیع و معارفه مدیرجهادکشاورزی شهرستان قصرقندرقم خورد.

تودیع و معارفه مدیرجهادکشاورزی شهرستان قصرقندرقم خورد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرجهادکشاورزی شهرستان امروز در محل سالن جلسات فرمانداری قصرقند با حضورفرماندارقصرقند،مهندس دهمرده معاون برنامه ریزی سازمان جهادکشاورزی استان،دکترشهرکی مدیر حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان،حجت الاسلام غلامی نماینده ولی فقیه در اموراهل سنت چابهار،بخشداران، کشاورزان ،شوراها،علما،روحانیون،معتمدین و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزارشد.

   

 

 در این مراسم فرماندارقصرقند خواستار توجه بیشترمسئولین سازمان جهادکشاورزی به کشاورزی قصرقند شدند زیرا 87 درصد جمعیت شهرستان روستایی هستند که عمده اشتغال شهرستان به بخش کشاورزی تعلق دارد. ایشان بیان داشتند : لایق ترین افراد برای شایسته ترین خدمات کشاورزان هستند. با توجه به عنایات ویژه الهی در قصرقند ما باید صادر کننده محصولات کشاورزی به سایرنقاط استان و کشور باشیم.

حمیراریگی از آب بعنوان طلای سفید یاد کردند و صیانت از آن را وظیفه همگانی دانستند که باید از کمترین آب بیشترین استفاده را برد.

عبدالله رئیسی رئیس شوراین شهرستان به نمایندگی از مردم کارنامه قبولی مهندس اولیایی مدیراسبق جهادکشاورزی قصرقند را اعلام نموده و برای مدیرجدید توفیق خدمت رسانی از درگاه خداوند را خواستار شدند.

در ادامه مهندس شهرکی با ابراز خرسندی از رضایت همگانی از مهندس اولیایی ، وجدان کاری و رضایت مردم از نکات اساسی منشورسازمان جهادکشاورزی عنوان کردند. ایشان بیان داشتند که در بحث تولیدات محصولات مختلف در سطح استان رو به رشد هستیم.

حجت الاسلام غلامی نیز تلاش کشاورزان را مانند مجاهد در راه خدا دانستند و بیان داشت که اگر در هرزمینه ای غفلت کنیم مسئولیم خصوصا درمورد آب که باید در درست مصرف کردن آن بکوشیم .

مدیر  اسبق و جدید نیز سخنانی بیان کردند. در پایان مراسم با اهدالوح و احکامی از زحمات مهندس سعید محمد اولیایی قدردانی و ایشان به مدیریت جهادکشاورزی شهرستان کنارک منصوب و مهندس محمدرفیع دهواری به مدیریت جهادکشاورزی شهرستان قصرقند منصوب شد.

مهندس دهواری با بیست سال سابقه کارشناسی و مدیریتی در جهاد کشاورزی  در شهرستان های مختلف استان و سازمان دارای  دو مدرک کارشناسی ارشد در رشته های توسعه روستایی و باغبانی می باشد.


۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۲۲

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید