اخبار

سبزپوشان قصرقندی تقدیرشدند.

سبزپوشان قصرقندی تقدیرشدند.

 
به مناسبت هفته نیروی انتظامی امروز صبح در محل سالن اجتماعات قصرقند طی مراسمی از نیروهای خدوم نظامی و انتظامی شهرستان تقدیر بعمل آمد.

از سخنرانان این مراسم سرهنگ رحیمی راد فرمانده نیروی انتظامی، مولوی صمدانی فر از علما و امامان جماعت قصرقند، عبدالله رئیسی رئیس شورای شهرستان و فرماندار بودند که اهم موارد مطرح شده توسط ایشان مقوله امنیت و همبستگی میان مردم و نیروی انتظامی بود.

 

حمیراریگی فرماندار قصرقند از عملکردموثر و خدمات ارزشمند نیروهای نظامی تشکر کرده و شهادت شهیدوالامقام همدانی را تبریک و تسلیت عرض نمودند.

حمیراریگی بیان داشتند بانگاهی به کشورهای همسایه از جمله : افغانستان، پاکستان، عراق و سوریه به وجود امنیت در کشورمان اذعان خواهیم کرد.

فرماندارقصرقند برقراری امنیت را وظیفه پلیس به تنهایی ندانسته بلکه ایشان بیان داشتند که امنیت برآیند و محصول اتحاد و همدلی اقشارمختلف جامعه درکنارهم می باشد.

در ادامه ضمن ایراد سخنانی دیگر ، فرماندارقصرقند جهت اطلاع شهروندان گزارش سفری از همایش و نمایشگاه ملی روستا و دیدارها و جلساتشان در تهران طی هفته گذشته ارائه نمودند.

در این مراسم گروه موسیقی بخش مرکزی قصرقند و گروه دانش آموزی نیز به اجرای موسیقی و سرود پرداختند.در پایان مراسم به فرمانده نیروی انتظامی ، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،فرمانده قرارگاه شهید معمار، پاسگاه ساربوک و قریب به سی نفر از پرسنل نمونه نیروی انتظامی و همچنین همسران ایشان هدایایی از طرف فرمانداری،شهرداری و شورای اسلامی شهرقصرقند نیز به همراه لوح تقدیر اهداشد.

  

۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید