اخبار

مهندس میرشکار و مدیران کل دستگاههای اجرایی و ستادی استان به همراه مدیرعامل شرکت مخابرات فیبرنوری قصرقند را افتتاح کردند.

همایش پیاده رویی همگانی رأس ساعت 6 صبح از روستای حمیری تا زمین چمن توکل با حضور فرماندار،مدیرعامل مخابرات استان،مهندس طوقی مدیرعامل امور عشایر استان؛کلیه مسئولین دستگاههای اجرایی،از معتمدین؛ائمه جمعه و جماعت،جوانان و بالأخص بانوان انجام شد.

رأاس ساعت 10 صبح فاز یک فیبر نوری با اعتبار هزینه شده به مبلغ 800میلیون تومان به بهره برداری رسید در این مراسم حاج آقا میرشکاری معاون محترم امنیتی و انتظامی استاندار به همراه هیئت همراه،فرماندار،برخی از مدیران کل ادارات استان از جمله؛مخارات،شرکت پخش فراورده های نفتی چابهار،امور عشایر،مدیر بازارچه های مرزی استان،معاونت بهره برداری و قائم مقام شرکت توزیع برق استان،مسئولین دستگاههای اجرایی،ائمه جمعه و جماعات،معتمدین شورا های اسلامی بخش و شهرستان حضور داشتند.

رآس ساعت 10:30 صبح پروژه روشنایی معابر ساربوک به بهره برداری رسید در این پروژه که با مشارکت دهیاری و شرکت توزیع برق استان اجرا شده اعتباری بالغ بر 75میلیون تومان هزینه شده است.

بهره برداری از پروژه برقرسانی به شهرک مسکونی جدید روستای کریم آباد با اعتبار هزینه شده به مبلغ 160 میلیون تومان.

افتتاح پروژه روکش آسفالت محور قصرقند-نیکشهر با هزینه اعتباری به مبلغ 7میلیارد و 500 میلیون تومانپ.

افتتاح کارخانه شستشو و دانه بندی شن و ماسه با هزینه اعتباری به مبلغ 1میلیارد و 274میلیون تومان.دستاوردهای

بازدید از نمایشگاه دستاوردهای یکساله دولت

شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه با سخنرانی معاون محترم امنیتی انتظامی و فرماندار،حاج آقا میرشکاری معاون محترم امنیتی انتظامی.

برگزاری جلسه کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز

برگزاری جلسه شورای تأمین شهرستان و جلسه بررسی مشکلات و چالشهای شهرستان به ریاست معاون محترم امنیتی و انتظامی استاندار.

 

۶ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰:۳۲

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید