اخبار

از کارمندان و مدیرنمونه قصرقندباحضورپرشورمردم و مسئولین در دیارسبزهنروهمبستگی تجلیل شد.

 در سومین روز از هفته دولت مراسم باشکوه تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان به مناسبت چهارم شهریورماه روز کارمند در شهرستان قصرقند همزمان با سایر نقاط کشور با حضور پرشوراقشارمختلف از مردم ، مسئولین، کارکنان ادارات، علما، معتمدین و شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت 9 صبح در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش برگزارگردید؛ در حین مراسم گزارش مصور از دستاوردها و خدمات یکساله دولت در شهرستان قصرقند پخش گردید. حمیراریگی فرماندارقصرقند در این مراسم ضمن ادای احترام و نثار درود به ارواح پاک شهدا بلأخص شهدای دولت رجایی و باهنر و...و سعادت روزافزون برای کلیه خدمتگزاران و خادمان نظام به ویژه  دولت کریمه تدبیر و امید ضمن گرامیداشت هفته دولت و میلاد باسعادت حضرت امام رضا (ع) بیان داشتند : هفته دولت یادآوررشادت ها و دلاوری های شهیدان رجایی و باهنر می باشد. که امروز الگویی هستند برای دولتیان و با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ادامه دهنده راه این دو بزرگوار باشیم.

فرماندار قصرقند در ادامه افزودند : آهنگ صنعتی شدن و پیشرفت و حرکت در مسیر ترقی و توسعه استان با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با تدبیر عالمانه مهندس هاشمی استاندار محترم به صدا در آمده که اکنون پروژه های کلان گوناگونی را از جمله : پتروشیمی، راه آهن، توسعه بنادر، ترانزیت و ... را در اقصی نقاط این استان شاهد هستیم.

در پایان  در رابطه با طرح ها و پروژه های قابل افتتاح و بهره برداری شهرستان به ایراد سخن پرداخته و بیان داشتند : با حول قوه الهی درهفته دولت امسال تعداد 40 پروژه با اعتباری بیش از 12 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری خواهدرسید.

در این مراسم از کارمندان نمونه ادارات شهرستان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد. همچنین مهندس دادگر مدیراداره راه و شهرسازی شهرستان بعنوان مدیر نمونه شهرستان معرفی و با اهدا لوح و سکه از ایشان تقدیر شد. مهندس محمد انور دادگر بیان داشتند که با رهنمودهای فرماندار و تمامی کارکنانش در کنار دیگر مدیران و الطاف خداوند به این موفقیت نائل شده.
۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۲۳

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید