اخبار

مدیرکل ورزش و جوانان استان درهفته دولت میهمان قصرقند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان درهفته دولت میهمان قصرقند.

دردومین روز هفته دولت

 رأس ساعت 7 صبح فیدر 20 کیلو ولت دلشادی با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان به بهره برداری رسید. مهندس بشارت رئیس اداره برق شهرستان پس از افتتاح این پروژه گفت: با افتتاح این پروژه علاوه بر کاهش خاموشی های شهر قصرقند، کاهش قابل ملاحظه افت ولتاژبرای محله دلشادی و روستای هلونچکان را در پی خواهد داشت.سرکارخانم حمیرا ریگی فرماندار محترم نیز ضمن تبریک گرامیداشت هته دولت بیان داشتند: اقداماتی از این قبیل که با هزینه ای پائین موجب ارائه ی خدمات بزرگی برای مردم خواهد بود جای تقدیر و تشکر دارد.


   

از دوباب استخر ذخیره آب جهت مصارف کشاورزی در روستای کلُک از توابع بخش مرکزی این شهرستان که هزینه اعتباری آن جمعاً 30 میلیون تومان می باشد، بهره برداری شد.خانم ریگی فرماندار در طی این برنامه بیان داشتند: با توجه به بحران کم آبی می باید تلاش شود ازروشهای نوین آبیاری در کشاورزی حداکثر بهره را برد و در ادامه از کارگاه سفالگری روستا بازدید به عمل آمد .


   

بازدید از منطقه کاجو ودیدار با مردم روستاهای گرداک و دهیرک، مرکز بهداشتی ،درمانی روستای دهیرک با اعتباری بالغ بر 86 میلیون تومان به بهره برداری رسید.حمیراریگی در جمع مردم خاطر نشان کرد: دیدگاه دولت تدبیر و امید به استان سیستان و بلوچستان و بالأخص مناطق دور افتاده و محروم دیدگاهی وسیع است ؛ با وجود همه تنگناها مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جهت کاهش مسائل و مشکلات مردم در تلاشند.


 


ساعت 14 با حضور فرماندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان مهندس ثوری، شوراهای اسلامی شهرستان و برخی از مسئولین از زمین فوتبال دنسر تلنگ که مراحل زیرسازی، ساخت سکو و ایجاد فنس بامشارکت مردمی انجام گرفته بازدید بعمل آمد. طی این بازدید جناب ثوری قول مساعد تأمین اعتبارلازم جهت اجرای کامل این پروژه را دادند.

در ساعت 17:30 پروژه زمین چمن فوتبال و پیست دوومیدانی شهر قصرقند با مساحت 18000 مترمربع و بااعتباری بالغ بر 710 میلیون تومان که 150 میلیون تومان از آن تخصیص یافته کلنگ زنی شد.

در ساعت 18:00 عصر نیز سالن ورزشی روستای ساربوک که هزینه اعتباری آن جمعا  60 میلیون توما می باشد افتتاح شد در این مراسم که فرماندار شهرستان، مدیرکل محترم ورزش و جوانان، کلیه مسئولین ادارات و برخی از معتمدین، ائمه جمعه و جماعات، جوانان و ورزشکاران بخش ساربوک حضور داشتند از مدال آورا رشته دوومیدانی و ورزشکاران نمونه با اهدء لوح سپاس و جوایزی تقدیرشد.

۳ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰:۴۶

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید