اخبار

آغازین روز هفته دولت در قصرقند

به مناسبت بزرگذاشت شهادت دویار دیرین امام (ره) و انقلاب ، دو اسوه علم و تقوا شهید محمدعلی رجائی رئیس جمهور و محمد جواد باهنر و آغاز هفته دولت با شعار "طرفداری از دولت ، طرفداری اسلام است . " برنامه هایی در روز آغازین هفته دولت در شهرستان قصرقند به شرح ذیل برگزارگردید:

_  اعزام کاروان ورزشی متشکل از 15 شرکت کننده از ورزشکاران و هنرمنان شهرستان جهت شرکت در جشنواره اقوام ایران به عنوان نماینده استان به تهران . در این مراسم فرماندار به همراه کلیه مسئولین اجرائی شهرستان حضور داشتند.

_  افتتاح نمایشگاه دستاوردها و فرصت های دولت با هدف ارائه خدمات دولت به مردم با حضور فرماندار، مسئولین کلیه دستگاه های اجرائی، ائمه جمعه و جماعات ، شوراهای اسلامی شهر و روستا و برخی از نخبگان و فرهیختگان شهرستان رأس ساعت 13:00 .

در این نمایشگاه دستاوردهای یکساله دستگاه های اجرائی با مشارکت 15 دستگاه اجرائی شامل : آموزش و پرورش، مرکز بهداشت ، ورزش و جوانان ، امورآب و فاضلاب روستایی، کمیته امداد امام خمینی (ره )، منابع طبیعی و آبخیزداری، امورعشایری ، جهاد کشاورزی ، امور آب و فاضلاب شهری ، راه و شهرسازی، بهزیستی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، برق، شهرداری، صنعت و معدن و تجارت که با ارائه گزارش از عملکرد و خدمات صورت گرفته در حوزه کاری شان جهت بازدید عموم مردم در طول هفته دایر می باشد.

 

 

۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۸:۰۸

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید