اخبار

احداث استادیوم ورزشی قصرقندبااعتباری بالغ بریک میلیارد و چهارصدمیلیون تومان از اوائل خردادماه سال 94

احداث استادیوم ورزشی قصرقندبااعتباری بالغ بریک میلیارد و چهارصدمیلیون تومان از اوائل خردادماه سال 94

شورای راهبردی ورزش و جوانان شهرستان قصرقند با حضور جناب آقای ثوری مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و معاون محترم توسعه امورورزش ایشان جناب آقای کرد،رئیس هیأت ورزشهای بومی محلی استان و عضوشورای اسلامی شهرزاهدان جناب آقای براهوئی به ریاست فرماندارقصرقند در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

دراین نشست ابتداسرپرست اداره ورزش  آقای درزاده که سه ماه از انتصاب ایشان می گذرد ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به ارائه گزارش عملکرد و برنامه های پیش رو پرداختند . سپس نمایندگانی از شورای شهرستان ، ورزشکاران ،هیئت ورزش های شهرستان ، بخشداران ودیگر اعضای شورای راهبردی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

درادامه فرماندارشهرستان هم ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و تبریک روز پدر و روز معلم و تسلیت شهادت شهید مطهری و وفات حضرت زینب به تبیین جایگاه ورزش در جامعه و جوانان و اسلام پرداختند و اشاره ای به ورزش بانوان نیز داشتند ایشان قصرقند را شهری با پتانسیل ورزشی فراوان نام بردند و خواستار توجه بیشتر مسئولین ورزش به این شهرستان که دارای امکاناتی کمتر از آنچه که شایسته مردم قصرقند می باشد شدند.

از نام آوران شهرستانی که درعرصه های ملی و بین المللی مقام آورده اند نیز نام بردند.و خواستار  توجه بیشتر به ورزش های بومی محلی و توسعه ورزش های عشایری شدند.

سپس آقای ثوری از فرماندار شهرستان به عنوان بانویی که در تاریخ استان و کشور به عنوان اولین فرماندار زن کشور انتخاب شده اند بابت اهمیت شان به امر ورزش و جوانان نام برده و تشکر کردند. هرچند ایشان خواستار حضور فعالتر بانوان قصرقندی در عرصه های ورزشی شدند مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خبر از شروع احداث استادیوم شهرستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و چهارصدمیلیون تومان از اوائل خردادماه سال جاری با تخصیص اعتبار اولیه 700 میلیون تومان در نیمه اول سال و 700 میلیون تومان درنیمه دوم سال دادند.

همچنین درخصوص تجهیز سالن های ورزشی قصرقند و ساربوک نیز افزودند که اعتباراتی به این امراختصاص خواهند داد.

درخصوص تجهیز زمین های ورزشی روستای فضل الهی و دیگر روستاهای مستعد فرمودند که پس از آماده سازی زیرساخت های لازم با مشارکت مسئولین و مردم درخصوص تجهیز این اماکن از طرف اداره ورزش و جوانان استان اقدام خواهند کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان استان و  هیئت همراهشان با بخشداران و شوراهای بخش و سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بازدید چندساعته ای از وضعیت موجود فضاهای ورزشی بعضی از بخش ها و روستاهای شهرستان داشتند و به بررسی امکانات و نیاز سنجی این اماکن پرداختند.

همچنین جناب آقای ثوری و هیئت همراه شان و فرماندارشهرستان و روسای ادارات شهرستان در فینال مسابقات قویترین مردان جنوب استان که در محل زمین چمن شهرداری قصرقند در حال برگزاری بود حضور پیداکردند. این مسابقات با استقبال خوبی از طرف مردم و مسئولین شهرستان قصرقند مواجه شد.


۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۲:۰۰

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید