اخبار

شادی مردم روستای چندوکان ازحضور فرماندار در این روستا

شادی مردم روستای چندوکان ازحضور فرماندار در این روستا

درتاریخ هشتم اردیبهشت 94 فرماندارشهرستان به همراه روسای ادارات در روستای چندوکان حاضرشدند که با استقبال پرشور اهالی روستا مواجه شدند . حمیراریگی ضمن بازدید از قسمت های مختلف روستا و رصد وضعیت آب و برق و طرح هادی روستا از فضای آموزشی موجود روستا و پارک دردست احداث و محلات روستا دربین بانوان روستا در حوزه علمیه روستا حاضرشده و ابرازخرسندی از اینکه درمیان بانوان چندوکان حاضرشده و از حضورپررنگ شان و دغدغه شان برای آبادنی دیارشان را ستودنی دانست و بی ان داشتند که در اسرع وقت درخصوص مشکلات چندوکان اقدام خواهند نمود.

 فرماندارقصرقند پس از نشست با بانوان دیداری با جوانان معتمدین و مسئولین چندوکان به همراه مسئولین دستگاههای اجرائی شهرستان در محل مسجد چندوکان در ساعت 19:30 داشتند که پس از استماع سخنان و سوالات نماینده شورا ، جوانان و مردم چندوکان بخشدار ساربوک به ایرادسخن پرداختند و همچنین روسای ادارات مورد سوال به سوالات حاضرین در جمع پاسخ دادند.

در آخر فرماندار قصرقند ضمن مقررنمودن مواردی از جمله برطرف نمودن مشکلات آب و برق و فضای آموزشی و تسریع در روند اجرائی شدن طرح هادی روستا و دستوراکید به روسای ادارت فوق الذکر درخصوص دیگر موارد نیز پاسخگو شدند. حمیراریگی از روستای چندوکان بابت اینکه یک روستای عاری از اعتیاد و دارای جوانان نخبه و دارای کمترین آمار بیکاری به عنوان یک روستای نمونه یاد کردند.

 

۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۲۲:۳۰

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید