اخبار

افتتاح چندین پروژه در بخش ساربوک در هشتمین روز از دهه مبارک فجر

افتتاح چندین پروژه در بخش ساربوک در هشتمین روز از دهه مبارک فجر

 19 بهمن 93 19 بهمن 93 -2  
 19 بهمن 93-3  19 بهمن 93-4
 19 بهمن 93-5  19 بهمن 93-6
 19 بهمن 93-7 19 بهمن 93-8
 19 بهمن 93-9  19 بهمن 93-10

درهشتمین روز از هفته دولت چندین طرح و پروژه عمرانی درشهرستان قصرقند توسط حمیرا ریگی فرماندار قصرقند به بهره برداری رسید . طرح های 19 بهمن ماه 93 در بخش ساربوک شهرستان قصرقند به شرح ذیل می باشد :

n      احداث کانال دفع و  هدایت آبهای سطحی روستای گهجن با اعتباری 75 میلیون ریالی توسط دهیاری گهجن

n      بهره برداری از طرح مرمت و بازسازی قنات با اعتباری 490 میلیون ریالی توسط مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قصرقند ؛ که  ظرفیت آبگیری هر قنات 25 الی 30 لیترآب در ثانیه می باشد.

n      هدایت آبهای سطحی روستای عزیز آباد که با این طرح 93 خانوار از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند . طول خط انتقال پروژه آب عزیز آباد 3 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 155 میلیون ریالی این طرح توسط آبفار شهرستان قصرقند به بهره برداری رسید.

n      بازگشایی محور ریگدپ جدید سدزیردان بطول32 کیلومتر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست و هشتاد و یک میلیون ریال که 100 میلیون ریال از این مبلغ توسط مشارکت های مردمی جذب شده است . این پروژه توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان قصرقند به بهره برداری رسید.

n      افتتاح پروژه برقرسانی روستای تحتیک ( تحتی ) با حجم 6 کیلومتر شبکه فشار متوسط  ، 500 متر شبکه فشار ضعیف و یک دستگاه ترانس با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال به تعداد 10 خانوار توسط اداره برق شهرستان قصرقند به دست خانم ریگی فرماندار قصرقند به بهره برداری رسید .

در حاشیه مراسم خانم فرماندار  و هیئت همراه با خانواده های این روستا دیدارهای مردمی داشته و در کلاس درس آنان نیز حضور پیدا کردند.

همچنین خانم ریگی در جشن انقلاب مجتمع آموزشی اندیشه توکل شرکت نموده و در مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر مجتمع به همراه هیئت همراه حضور بهم رساندند.

n      بنابردعوت دانش آموزان دبستان بهارآزادی یکی از روستاهای بخش ساربوگ خانم ریگی شرکت کرده و از نزدیک با دانش آموزان آنجا و مسئولین دبستان به گفتگو نشستند و از جشنواره غذا و طرح های علمی شان نیز بازدیدی بعمل آوردند.

n      در پایان بازدید ها و پروژه های روز هشتم خانم حمیرا ریگی و اعضای شورای اداری شهرستان در محفل انس با قرآن و پرسش پاسخ مردم با مسئولین در مسجد جامع نور بخش ساربوگ شرکت نموده و به سوالات شهروندان ساربوگی نیز پاسخ دادند.این جلسه از ساعت 16 الی 30 :19 بطول انجامید.

۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۹:۰۸

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید