اخبار

فرماندار قصرقند گفت: در حال حاضر 20 تعاونی در شهرستان قصرقند فعال است.

فرماندار قصرقند گفت: در حال حاضر 20 تعاونی در شهرستان قصرقند فعال است.

حمیرا ریگی پیش از ظهر امروز در نشست هم اندیشی بررسی مشکلات تعاونی‌های شهرستان قصرقند که به مناسبت هفته تعاون در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با گرامیداشت هفته تعاون اظهار کرد: کمر تعاون گران شهرستان زیر بار مشکلات فراوان خمیده شده که نسبت به رفع آن باید چاره‌ای اساسی اندیشید.
فرماندار قصرقند افزود: این شهرستان دارای ظرفیت‌های خوبی در زمینه کشاورزی، گلخانه‌ای و عمرانی است که با فعالیت این تعاونی‌های تولیدی اشتغال پایدار در منطقه ایجاد خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: مسائل و مشکلات تعاونی‌ها در این کمیته به صورت تخصصی در آینده‌ای نزدیک بررسی می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلات تعاون‌گران این شهرستان به حداقل کاهش یابد.
ریگی گفت: در حال حاضر 20 تعاونی در شهرستان قصرقند فعالیت دارند که برخی از تعاونی‌ها در مرحله صدور مجوز حفر چاه بلاتکلیف ماندهاند که امیدواریم مشکلات انها برطرف شود.

در این نشست که با حضور مسئولان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آب و فاضلاب شهری و روستایی، آب منطقهای، اداره صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و 10نفر از تعاون گران شهرستان قصرقند برگزار شد، اهالی عرصه تعاون مشکلات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

 

۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۹:۱۷

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید