اخبار

به مناسبت گرامیداشت روز کارمند، کارمندان نمونه شهرستان قصرقند تجلیل شدند.

به مناسبت گرامیداشت روز کارمند، کارمندان نمونه شهرستان قصرقند تجلیل شدند.

همزمان با روز کارمند ظهر امروز کارمندان نمونه شهرستان قصرقند مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم که با حضور فرماندار، مدیران شهرستانی و کارمندان برگزیده ادارات برگزار شد از 10 کارمند نمونه تجلیل شد.

فرماندار قصرقند در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: باید مسئولان کشور شهیدان رجایی و باهنر را به عنوان الگوکاری خود قرار دهند.

حمیرا ریگی با قدردانی از تلاش کارکنان دولت در این شهرستان، تکریم ارباب رجوع، امانتداری، رعایت انصاف، انجام امور مردم، گشاده رویی، وقت شناسی و وظیفه شناسی را از مشخصات کارمند نمونه خواند.

وی بیان کرد: یکی از اهداف بزرگ نظام جمهوری اسلامی ارائه الگویی صحیح و شایسته از حکومت اسلامی در عصر حاضر است به طوری که به عنوان الگویی کامل و پیشرو بر اساس اسلام شناخته شود.

فرماندار قصرقند ضمن تشریح خدمات و دستاوردهای دولت در شهرستان قصرقند، افزود: در هفته دولت امسال 37 پروژه عمرانی با اعتباری به مبلغ 20 میلیارد و 500 میلیون ریال در بخش‌های کشاورزی آب و برق روستایی به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول ادامه داد: بهره‌برداری از انبار 250تنی شرکت تعاونی و تولید قصرقند با اعتبار 90 میلیون تومان و با مشارکت بخش خصوصی، پرداخت جهیزیه به 15 نوعروس زیرپوشش کمیته امداد و افتتاح و چند پروژه‌ از جمله برنامه‌های هفته دولت تاکنون بوده که در قصرقند انجام شده است.

۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۷:۴۳

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید