اخبار

چندین طرح عمرانی در شهرستان قصرقند افتتاح می شود

چندین طرح عمرانی در شهرستان قصرقند افتتاح می شود

فرماندار قصرقند گفت: هفته دولت فرصت ارزشمند و مناسبی برای معرفی دستاوردها و اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در این راستا چندین پروژه عمرانی در شهرستان قصرقند افتتاح و به مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد

حمیرا ریگی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی گرامی‌داشت هفته دولت در شهرستان قصرقند با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و آزادی حامد صداقتی قهرمان شمشیر باز به آغوش خانواده و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) را در این رابطه، تبریک می‌گوییم.

وی افزود: هفته دولت، فرصت بسیار مناسب و ارزشمندی برای معرفی دستاوردها و اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرماندار قصرقند بیان کرد: با توجه به تقارن 24 مردادماه  سالگرد استقرار دولت تدبیر و امید با هفته دولت، سیاست دولت بر این مبناست که از حالت کلیشه‌ای خارج شده و رویکرد جدیدی در هفته دولت صورت گیرد و شعار امسال دولت نیز، آرامش و امید است.

ریگی اضافه کرد: در یک سال اول خدمت دولت تدبیر و امید، کارهای ارزشمندی در بخش‌های مختلف ارائه شده است که باید دراین هفته برای مردم به درستی اطلاع رسانی و تبیین شود.

وی گفت: از جمله برنامه‌های هفته دولت در شهرستان قصرقند می‌توان به افتتاحیه پروژه‌های عمرانی، برپایی نمایشگاه عکس از فعالیت‌ها و دستاوردهای دولت در مرکز شهرستان، ملاقات با خانواده‌های شهدا، عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا، مصاحبه مطبوعاتی و رادیو و تلویزیونی در زمینه عملکرد یک‌ساله دستگاه‌های اجرایی و سیاست‌های کلی دولت و تدبیر و امید را برشمرد.

فرماندار قصرقند عنوان کرد: سخنرانی مسئولان دستگاه‌های اجرایی در اماکن عمومی، مساجد به ویژه نماز جمعه، چاپ و نشر ویژه‌نامه دولت یازدهم از فعالیت‌های ارگان‌ها در یکسال فعالیت آنها، روز باز ( ارائه خدمات رایگان دولت در یک روز به مردم)، دیدار عمومی مسئولان و مردم در بخش‌های سه گانه ساربوک، تلنگ، مرکزی و منطقه کاجو از دیگر برنامه‌های این شهرستان در هفته دولت امسال است.

در این جلسه، فرماندار قصرقند در حکمی از سوی استاندار سیستان و بلوچستان، کمال بلوچ‌شارکی را به عنوان معاون فرماندار معرفی کرد و از زحمات و تلاش‌های احمد سهوئی معاون سابق فرماندار تقدیر شد.

عمرانی 1

کمال بلوچ‌شارکی، دارای مدرک ارشد مدیریت، 20 سال سابقه کاری و پست‌هایی از قبیل رئیس کمیته امداد نگور، مدیر کمیته امداد کنارک و سرباز را در کارنامه کاری خود دارد.

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۵۴

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید