اخبار

همایش پیاده روی به مناسبت روزمبارزه با مواد مخدر در قصرقند برگزار شد

همایش پیاده روی به مناسبت روزمبارزه با مواد مخدر در قصرقند برگزار شد

فرماندار قصرقند گفت: به مناسبت گرامیداشت پنجم تیر سالروز مبارزه با مواد مخدر همایش پیاده روی عمومی با حضور مسوولان و مردم در قصرقند برگزار شد.

ˈحمیرا ریگیˈ روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: در این همایش افراد شرکت کننده مسافت سه و نیم کیلومتری از بلوار گنج آور تا بوستان ملت شهر قصرقند را پیاده روی کردند.

 وی اعتیاد به مصرف مواد مخدر را بلایی خانمان سوز دانست و گفت: مصرف سوء مواد مخدر بیشترین آسیب را به جوانان و آینده سازان کشور وارد می کند که باید تلاش شود با برنامه ریزی های مناسب فرهنگی و تفریحی آنان را از این معضل اجتماعی دور کنیم.

فرماندار قصرقند تصریح کرد: برنامه ریزی های مناسب و آینده نگری برای کاهش اعتیاد و سو مصرف مواد مخدر از اهداف و برنامه های در نظر گرفته شده در این شهرستان است.

اعتیاد

حمیرا ریگی گفت: یکی از راههای دوری از مصرف سوء مواد مخدر روی آوردن جوانان به ورزش است زیرا ورزش فواید بسیاری دارد و در راه مبارزه با اعتیاد بسیار موثر است.

فرماندار قصرقند افزود: از دیگر برنامه های گرامیداشت سالروز مبارزه با مواد مخدر در قصرقند غبار روبی مزار شهدای راه مبارزه با مواد مخدر و برپایی نمایشگاه عکس با عنوان ˈروز جهانی مبارزه با مواد مخدرˈ در بوستان ملت این شهر است.

اعتیاد2

در پایان این همایش به 15نفر از شرکت کنندگان جوایزی به قید قرعه اهدا شد.

۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۷:۲۹

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید