اخبار

تشکیل ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

تشکیل  ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

فرماندار شهرستان قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: احیا ارزش های اسلامی و جهاد با دشمنان درس بزرگ حضرت امام (ره) به جهانیان و از برکات اندیشه والای بنیانگذار نظام اسلامی است

ˈحمیرا ریگیˈ در ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در فرمانداری قصرقند افزود: دشمنان در 35 سال گذشته دست به توطئه های گوناگون زدند تا با اندیشه های حضرت امام (ره) مبارزه کنند اما امروز شاهدیم که فرمایشات آن امام به منصه ظهور رسیده و تفکر ایشان فراگیر شده است.

وی با اشاره به شخصیت والای حضرت امام (ره) اظهار داشت: امروز آثار و بازتاب اندیشه های امام راحل در ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در دنیا متبلور شده است.

فرماندار قصرقند با اشاره به فرارسیدن سالروز ارتحال امام امت (ره) گفت: تمامی ادارات، نهادها وارگانها موظف به همکاری با ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) هستند.

ریگی با تاکید بر اینکه برنامه های ارزشی و مرتبط با دوران دفاع مقدس و سالروز آزاد سازی خرمشهر باید در شان و جایگاه آن حماسه ها برگزار شود، گفت: برنامه های مربوط به دفاع مقدس باید تداعی گر رشادت ها و حماسه های آن دوران در میان مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه بیش از سه دهه از آزاد سازی خرمشهر می گذرد، اضافه کرد: بزرگداشت سوم خرداد یادآور فرهنگ ایثار و شهادت، عزم ملی و مدیریت جهادی دوران دفاع مقدس است که باید مولفه های آن در شرایط کنونی نیز مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار قصرقند ترویج و انتقال افکار و آثار حضرت امام و ارزش ها و ایثارگری های رزمندگان دفاع مقدس به نسل های آینده را وظیفه مهم مسوولان و نسل حاضر دانست و اظهار داشت: دستگاه های اجرایی باید در حد توان در اجرای برنامه های سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) و بزرگداشت سوم خرداد همکاری کنند.

 

 

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید