اخبار

دیدار شماری از علما، معتمدان، اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و بزرگان بخش ساربوک با فرماندار جدید قصرقند خانم حمیرا ریگی

دیدار شماری از علما، معتمدان، اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و  بزرگان بخش ساربوک  با فرماندار جدید قصرقند خانم حمیرا ریگی

علما و معتمدان بخش ساربوک در دیدار با ˈحمیرا ریگیˈ فرماندار جدید شهرستان قصرقند، انتصاب وی را به عنوان نخستین فرماندار زن در سیستان و بلوچستان تبریک گفتند.

فرماندار قصرقند در این دیدار که به منظور آشنایی و بیان پاره ای از مشکلات ساربوک انجام شد با اشاره به سابقه دیرینه و قابلیت های فراوان این شهرستان گفت: قصرقند در گذشته های دور پایتخت مکران و دروازه تجارت به شبه قاره هند بوده است بطوریکه که ادویه شبه قاره هند از این منطقه به شهرهای داخلی ایران صادر می شد.

ریگی افزود: شهرداری قصرقند با سابقه 50 ساله یکی از قدیمی ترین شهرداری های سیستان و بلوچستان است که امسال بنا داریم جشن 50 سالگی آن را برگزار کنیم.

وی اظهار داشت: سفال هلنچکان قصرقند با سفال کلپورگان سراوان برابری می کند و سابقه ای چندین هزار ساله دارد.

وی از تمام مردم قصرقند در خواست کرد در راستای توسعه این شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.

بخشدار ساربوک هم در این نشست گزارشی از پتانسیل ها و کمبود های این بخش ارائه کرد.

ˈاسماعیل بلیده ایˈ مهمترین اولویت ها بخش ساربوک را ارتقای روستای ساربوک به شهر، راه دستری ساربوک به سد زیردان و بازگشایی مسیر ساربوک به عزیز آباد اعلام کرد.

امام جمعه اهل سنت بخش ساربوک نیز با تبریک به فرماندار جدید با اشاره به سابقه ساربوک خواستار رفع مشکلات، کمبودها و توسعه زیر ساخت های این بخش شد.

مولوی فضل الله از فرماندار جدید قصرقند خواست همه تلاش و توان خود را در راستای خدمت خالصانه به مردم این شهرستان انجام دهد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید