اخبار

دیدار علما، معتمدان، اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران، بزرگان و ریش سفیدان بخش تلنگ با فرماندار جدید قصرقند خانم حمیرا ریگی

دیدار  علما، معتمدان، اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران، بزرگان و ریش سفیدان بخش تلنگ  با فرماندار جدید قصرقند خانم حمیرا ریگی

علما و معتمدان بخش تلنگ در دیدار با ˈحمیرا ریگیˈ فرماندار جدید شهرستان قصرقند، انتصاب وی را به عنوان نخستین فرماندار زن در سیستان و بلوچستان تبریک گفتند.

فرماندار قصرقند در این دیدار که به منظور آشنایی و بیان پاره ای از مشکلات تلنگ  انجام شد با اشاره به قابلیت های کشاورزی  و گردشگری  این بخش اظها رداشت : مردم  شهرستان قصرقند باید مدیون مردم تلنگ باشند چون با موافقت مردم این بخش و الحاق آن قصرقند از بخش به شهرستان ارتقا یافت.

ریگی افزود: بخش تلنگ از نظر وسعت و تعداد اعضای شورا  نیمی از آمار شهرستان قصرقند را به خود اختصاص داده است .

وی افزود: من از دوران گذشته مردم این بخش را می شناسم  و با مشکلات و پتانسیل های  آن اشنایی کامل دارم

 وی گفت : استاندار محترم  در روز معارفه به مردم تلنگ قول داد تا مسیر 35کیلومتری این بخش تا مرکز شهرستان بزودی بازگشایی و اسفالت شود.

 بخشدار تلنگ هم در این دیدار با تبریک به فرماندار جدید قصرقند گفت: بخش تلنگ با داشتن خاک حاصلخیر و کشت انواع محصولات جالیزی یکی از مناظق مهم کشاورزی شهرستان به شمار می رود .

محمد شاهوزایی افزود: در صورت افزایش ارتفاع سد سد شیخ کلک سطح زیر کشت هندوانه در ابن بخش به 3000هکتارهم می رسد.

رحیم بخش ابابکری یکی از اعضای شورای بخش تلنگ نیز در این دیدار به قابلیت ها و پناسیل های این بخش اشاره کرد و افزود : بخش تلنگ با چندین اثرتاریخی و گردشگری می تواند یکی ازمناطق مهم گردشگری شهرستان قصرقند لقب گیرد .

 وی افزود : قبرستان هفتاری و منطقه گردشگری پاسیلو با چشمه های آب گرم و سرد نمونه هایی از مکان های دیدنی بخش تلنگ به شمار می رود.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید