اخبار

اولین جلسه کمیته فنی و نظارت شهرستان قصرقند برگزار شد

اولین جلسه کمیته فنی و نظارت شهرستان قصرقند برگزار شد
‏🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷  
سایگانی سرپرست فرمانداری قصرقند:
پروژه های عمرانی زیر ذره بین نظارت فنی قرار خواهند گرفت
 
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند ؛ جلسه کمیته فنی و نظارت شهرستان قصرقند با حضور سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند ،بلیده معاون محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ،بخشداران بخش مرکزی و ساربوک و اعضای شورای اداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
💢هریک از مدیران گزارشی از پروژه هایی که در سال گذشته به بهره برداری رسیده و پروژه هایی که در سال جاری در حال اجرا هستند ارائه نمودند.
 
💢پروژه های شاخصی در حوزه راه ، آب ،برق رسانی ، آموزش و پرورش شهرداری ها بود که در این جلسه اعتبار سنجی و مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت تصمیماتی اتخاذ گردید .
 
💢 سایگانی در این جلسه به اهمیت نظارت برپروژه ها تاکید کرد و گفت:با توجه به اجرای طرح های عمرانی در سطح شهرستان علیرغم شرایط اقتصادی دولت اهمیت کیفیت و کمیت پروژه ها برای جلوگیری از دوباره کاری و ریخت و پاش مالی بسیار ضروری است.
 
💢 وی افزود: با توجه به شرایط و تمام مشکلاتی که وجود دارد، بر تک تک پروژه های شهرستان نظارت فنی صورت خواهد گرفت و با پیمانکارانی که بدرستی عمل نکنند قطعا برخورد خواهیم کرد و انتظار است مدیران در اجرای پروژه‌ها جدیت را  سرلوحه کاری خود قرار دهند و با برنامه‌ریزی مناسب ضمن جذب بموقع اعتبارات، نظارت و کنترل بر پروژه‌ها توسط کمیته فنی و کارگروه فنی ادارات مدنظر قرار گیرد.
 
🗓️ چهارشنبه | ٦ اردیبهشت ١٤٠٢
 
 روابط عمومی فرمانداری شهرستان قصرقند
 
‏🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸
۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۹:۳۲

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید