اخبار

دیدار چهره به چهره سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند و سعیدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با مردم مجتمع شهرک زیردان

دیدار چهره به چهره سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند و سعیدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با مردم مجتمع شهرک زیردان
‏🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷  
 
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند ؛ سعیدی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی باتفاق سایگانی سرپرست فرمانداری قصرقند،اعضای شورای اداری و اعضای شورای تامین شهرستان قصرقند در روستاهای پایین دست و بالا دست سد زیردان حضور یافته و با اهالی آن منطقه دیدار کردند .
 
💢در دیدار امروز سایگانی و نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی در دو مرحله با مردم دیدار کردند که در مرحله اول در روستای سرتاپ ، مرحله دوم با مردم روستای شهرک زیردان بود.
 
💢سایگانی ضمن خیر مقدم به مهندس معین الدین سعیدی و هیات همراه در دیدار با مردم روستای سرتاپ و استماع درخواست ها و مشکلات مردم گفت: حضور در بین مردم و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.
 
💢وی افزود:قطعا حضور مسئولین در دیدار های چهره به چهره و رصد مسائل و مشکلات از نزدیک راه گشاه خواهد بود ولی مهمترین مسئله مرتفع ساختن مشکلات است که باید برای آن گام برداریم .
 
💢سعیدی نیز ضمن تشکر از فرماندار ‌و اعضای شورای اداری و  مردم حوزه سد زیردان عنوان داشت : قدردان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم که با تمام محدودیت ها ومشکلات موجود ، در صعب العبورترین نقطه از  ایران اسلامی خدمات بی شماری به ولی نعمتان ارائه کرده است .
 
💢پس از پایان این دیدار چهره به چهره ،مهندس سعیدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سایگانی فرمانداری باتفاق هیات همراه در روستای شهرک زیردان نیز جهت رصد مسائل و مشکلات مردم مجتمع شهرک زیردان حضور بهم رساندند.
 
💢در دیدار با مردم روستاهای حوزه سد زیردان ابتدا به نقطه نظرات مردم پرداختند و مدیران دستگاه های اجرایی هرکدام در حوزه های مربوطه راهکار ها و پیشنهادات و همچنین گزارشی از عملکرد خود ارائه نمودند .
 
💢نماینده مردم حوزه انتخابیه در پایان قول مساعد در جهت مرتفع ساختن اختصاص حقابه ، توسعه شبکه برق، بهداشت، مدرسه روستای سرتاپ، صیدماهی در سد زیردان و رفع مشکل عشایران روستاهای سرتاپ، شه کاپر، رگ دپ و دپ را دادند.
 
🗓️ سه شنبه | ٥ اردیبهشت ١٤٠٢
 
 روابط عمومی فرمانداری شهرستان قصرقند
 
‏🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷
۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۱:۱۴

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید