اخبار

اولین جلسه اقدام مشترک و تنظیم بازار شهرستان قصرقند در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه اقدام مشترک و تنظیم بازار شهرستان قصرقند در سال جدید برگزار شد
‏🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷   
 
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند ؛ این جلسه با هدف اتخاذ تدابیر و هماهنگی لازم بین ادارات شهرستان در خصوص تحقق شعار سال جهت مهار تورم شهرستانی (گرانفروشی) و نحوه نظارت و بازرسی کارآمد و موثر بر عرضه کالا و خدمات و همچنین راه اندازی و تشکیل کمیته شهرستانی اقدام مشترک تنظیم بازار و تقسیم وظایف در راستای نظارت و بازرسی با حضور سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند،بلیده معاونت محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار،اربابی فرمانده محترم سپاه شهرستان و اعضای کمیته اقدام مشترک و تنظیم بازار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

💢سایگانی سرپرست فرمانداری قصرقند عنوان کرد:جهت تحقق شعار سال1402 برای مهار تورم شهرستانی (گرانفروشی) کارگروه اقدام مشترک و تنظیم بازار نقش بسیار تاثیرگذاری باید داشته باشد.

 
💢وی نظارت بر قیمت فروش کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، درج قیمت بر روی کالاها و برخورد مناسب با مشتریان نیز از دیگر مواردی بود که بر انجام آن تأکید کرد و افزود: استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس و غیر محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تأکید می گردد و مدیران اتحادیه ها و اصناف و اعضاء ستاد تنظیم بازار باید هدف مشترک در بحث مبارزه با افراد متخلف و گرانفروش را در دستور کار خود قرار دهند.
 
💢سایگانی با اشاره به تأمین کالاهای اساسی در شهرستان گفت: مقرر شد اقلام اساسی و کالاهای تنظیم بازار در روستاهای شهرستان در اولین فرصت ممکن توزیع شود.
 
💢سایگانی گفت: نظارت بر رعایت دقیق نکات بهداشتی در جهت حفظ سلامت مردم از جمله مهمترین مواردی است که باید توسط بازرسین و اعضای گشت های نظارتی مشترک مورد بررسی قرار گیرد و با متخلفانی که با عدم رعایت نکات بهداشتی سلامت مردم را به خطر می اندازند برخورد قانونی و قاطع صورت گیرد.
 
💢 در ادامه هریک از اعضای مشترک تنظیم بازار شهرستان به بیان گزارش عملکرد و همچنین نقطه نظرات خود در بحث کنترل قیمت‌ها و افزایش بازرسی‌ها از سطح بازار پرداختند .
 
💢سایگانی در پایان عنوان کرد: تیم اقدام مشترک در سال ١٤٠١: ٩٠ گشت مشترک و 1022 بازدید از واحدهای صنفی و خبازی ها صورت داده و تعداد ٧٢ پرونده تشکیل به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند .
 
🗓️سه شنبه | ١٥ فروردین ١٤٠٢
 
 روابط عمومی فرمانداری شهرستان قصرقند

 

‏🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷
۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ۱۲:۲۲

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید