اخبار

آیین تکریم و معارفه شهردار شهر ساربوک با حضور سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند برگزار گردید

آیین تکریم و معارفه شهردار شهر ساربوک با حضور سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند برگزار گردید
 
🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند؛ مراسم تکریم و معارفه شهردار شهر ساربوک با حضور سایگانی سرپرست فرماندار شهرستان قصرقند ،بلیده معاونت محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار،عزیزی ریاست محترم شورای شهرستان ،اربابی فرمانده محترم سپاه شهرستان ،اربابی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ،اعضای شورای اداری ،اعضای شورای تامین و حضور مردم همیشه در صحنه بخش ساربوک در محل مسجد جامع شهر ساربوک برگزار شد.
 
💢سایگانی با اشاره به اینکه شهرداری ها در خط مقدم خدمت رسانی به مردم قرار دارند و در این راستا رسالتی خطیر عهده دارند افزود: شهرداران باید با همیاری مردم و برنامه ای کارشناسی شده شهری سالم را برای عموم مردم فراهم کنند.
 
💢 وی افزود: شهرداری باید با بهره گیری از نخبگان و پیشکسوتان و صاحب نظران مدیریت شهری، موانع و مشکلات را شناسایی و چرخ پیشرفت و ترقی ساربوک را به حرکت درآورند.
 
💢در ادامه سایگانی‌ از زحمات خانم رشیده رییسی شهردار سابق ساربوک قدردانی کرد و‌ گفت: در یک دوره چهارماهه که خانم رییسی به عنوان سرپرست شهرداری شهر ساربوک انتخاب شدند اقدامات خوبی در زمینه تکمیل پروژه های نیمه تمام، بهسازی و آسفالت معابر شهری، هدایت آبهای سطحی به انجام رسیده است.
 
💢 در پایان با اهداء لوح و هدایایی از زحمات و تلاش های خانم رییسی شهردار سابق تقدیر و قدردانی بعمل آمد و اسلام رییسی بعنوان شهردار ساربوک منصوب شد.
 
💢همچنین در این مراسم خانم رشیده رییسی با حکم سایگانی سرپرست فرمانداری به عنوان مشاور فرماندار در امور بانوان منصوب گردید.
 
💢گفتنی است در این مراسم نیز از کارگران زحمتکش شهرداری ساربوک با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
 
 
 *روابط عمومی فرمانداری شهرستان قصرقند*
‏🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ۰۸:۲۸

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید