اخبار

مراسم بزرگداشت روز شهداء و تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثارگران برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز شهداء و تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثارگران برگزار شد
‏🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷🔸🇮🇷  
 
*سایگانی سرپرست فرمانداری قصرقند در مراسم بزرگداشت روز شهدا و تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثار گران:*
 
*خانواده شهدا چشم و چراغ انقلاب و نظامند.*
 
🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند؛مراسم بزرگداشت روز شهدا و تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثار گران با حضور سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند ،بلیده معاونت محترم برنامه ریزی و امور عمرانی ،بخشداران بخش مرکزی ،تلنگ و ساربوک ،حاج آقای شکری مسئول محترم اداره تبلیغات اسلامی و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
💢سایگانی بیان کرد:حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.
 
💢وی افزود:روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان امام راحل(ره)را گرامی داشته و به محضر همه شهدا و ایثارگران معزز انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام می‌کنیم.
 
💢در این جلسه از مرتضی سایگانی سرپرست فرمانداری و فرزند شهید شهسوار سایگانی توسط معاون سیاسی و اجتماعی استانداری بصورت ویدیو کنفرانس و بخشداران و پرسنل فرمانداری تجلیل شد. 
 
💢گفتنی است،پس از پایان این مراسم سایگانی باتفاق اعضای شورای اداری و اعضای شورای تامین در محضر خانواده معزز شهدای روستای کریم آباد حضور یافته و با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی تجلیل بعمل آمدند و بخشداران نیز از خانواده های شهدای ساکن روستاها نیز تجلیل کردند.
 
 
 روابط عمومی فرمانداری شهرستان قصرقند
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۸:۳۸

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید