اخبار

جلسه شورای ترافیک شهرستان قصرقند برگزار شد

جلسه شورای ترافیک شهرستان قصرقند برگزار شد
سایگانی سرپرست فرمانداری قصرقند:
کلیه تمهیدات ترافیکی برای استقبال از مسافرین نوروزی در شهرستان قصرقند در نظر گرفته شده است
 
🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺
*جلسه شورای ترافیک شهرستان قصرقند برگزار شد *
🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری قصرقند ؛ با توجه به در پیش بودن آغاز سال نو و تعطیلات نوروزی، جلسه ی شورای ترافیک شهرستان قصرقند به ریاست سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند و با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.
 
💢سایگانی در این جلسه با تقدیر از زحمات اعضای شورای ترافیک در طول یکسال گذشته گفت : همه مسئولان به خصوص اعضای شورای ترافیک قبل از آغاز مسافرت‌های نوروزی آمادگی کامل را جهت اجرای مصوبات جلسه در راستای کاهش بار ترافیکی و روان‌سازی آن در شهر را به بهترین شکل ممکن داشته باشند . 
 
💢 وی در ادامه به لزوم بستر‌سازی شرایط جاده‌ای از جمله خط ‌کشی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی جاده‌ها در محور نیکشهر – قصرقند و قصرقند - جکیگور، نصب تابلوهای هشدارو استاندارد‌سازی سرعت‌گیرها تأکید کرد و از دستگاههای ذیربط خواست اقدامات لازم را به سرعت انجام دهند. 
 
💢سایگانی با اشاره به دستور العمل های ابلاغی در خصوص مباحث ترافیکی ایام نوروز از شهرداریها و دهیاریهای سطح شهرستان قصرقند خواست با توجه فرصت باقیمانده و شروع ایام تعطیلات  نوروزی در بحث زیبا سازی و مناسب سازی فضاهای شهری و همچنین ایمن سازی معابر و رنگ آمیزی سرعتگیرها و خطوط عابر پیاده اهتمام ویژه ای داشته باشند.
 
💢وی در پایان افزود :همه ادارات شهرستان باید ازآمادگی لازم جهت استقبال و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و میهمانان نوروزی به خصوص در زمینه حمل و نقل و ترافیک و امداد رسانی برخوردار باشند تا ضمن تسهیل سفر، شاهد به حداقل رساندن خطرات و تصادفات باشیم و در صورت بروز هرگونه تصادف و اتفاق ناگوار، کمترین خسارات و تلفات را در پی داشته باشد.
 
 
🗓️یکشنبه | ٢١ اسفند ماه ١٤٠١
 
 روابط عمومی فرمانداری شهرستان قصرقند
۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۳۲

اظهار نظر

امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید